Trænere og holdledere

1. hold

TitelNavnMail
CheftrænerNiels-Jørgen Jørgensennjj@kvikkastrup.dk
ElitetrænerSebastian Marko-Varga-
HoldlederStig Härstedtstig@harstedt.dk
HoldlederJan Rægaardjr@kvikkastrup.net
HoldlederRené Holmkarinaogrene@gmail.com
HoldlederMette Gaardgaard@post.tele.dk

2. hold

Trænere og holdledere – 2. hold, national

TitelNavnMail
HovedtrænerNiklas Brixnbl@kvikkastrup.dk
Assistentræner, juniorHannibal Steenfos-
Assistentræner, årgang-
HoldlederJette Brinkfam.brink@mail.dk
HoldlederCarsten Gjerløvcarstenogtrine@mail.dk

Trænere og holdledere – 2. hold piger, regional

TitelNavnMail
HovedtrænerJacob Vestergaardjacob.v.n.r@gmail.com
AssistentrænerPhillip Steenfos-
HoldlederChristina Kochchristinakoch1973@gmail.com

Trænere og holdledere – 2. hold drenge, regional

TitelNavnMail
HovedtrænerJulie Brøndum Petersenjulie.b.p@hotmail.com
AssistenttrænerDaniella Bender-
HoldlederDot Christensendotch.privat@gmail.com

3. hold

3. hold, piger

TitelNavnMail
HovedtrænerSimone Schmidtsimone.schmidt95@gmail.com
AssistenttrænerMatilde Zaggai-
HoldlederJulia Pedersenjp@internetconsult.dk

3. hold, drenge

TitelNavnMail
HovedtrænerCaroline Dalagercaroline_dalager@live.dk
AssistettrænerBenjamin Jensen-
HoldlederMalene Svenssonmalle@n-s-d.dk

4. hold

4. hold, piger

TitelNavnMail
HovedtrænerMartine Bendermartine_bender@hotmail.com
AssisttrænerTanja Markussen-
HoldlederShannon B. Danielsenshannonbellaire@gmail.com
HoldlederAnne H. Larsen4mf@mail.tele.dk
HoldlederAne Famane.fam@gmail.com

4. hold, drenge

TitelNavnMail
HovedtrænerMie Eskildsenmie.l.e@hotmail.com
AssistenttrænerIsabel Hoffmann-
HoldlederKristoffer Espinozakristoffer.espinoza@yahoo.dk
HoldlederDitte Marie Nissenditte_nissen@hotmail.com

Talentudvikling
TitelNavnMail
Talentudvikler (3. + 4. hold)Emil Klingbergemil.klingberg@gmail.com
Print Friendly, PDF & Email